“Şehirler ve Güzellikleri” Temalı Fotoğraf Yarışmamız

Kıymetli TÜİK Mensupları,

Derneğimiz tarafından TÜİK çalışanları arasında, kurumumuz masa takvimine basılmak üzere “Şehirler ve Güzellikleri” temalı fotoğraf yarışması tertip edilmiştir. Ülkemiz şehirlerine ait o ilin simgelerini ve ruhunu yansıtacak tarihi ve doğal güzelliklerini içeren fotoğraflarınızla katım sağlayabilirsiniz.

Koşullar

  • Yarışmaya sadece TÜİK çalışanları katılabilir.
  • Katılımcılar kendi çekmiş oldukları fotoğrafları katılımcı ismi ve şehir bilgisi ile kayıt ederek (Örneğin: Ali_Bulut-Ankara.jpeg) en son 15 Ekim 2021 günü saat 15.00’a kadar aşağıda verilen link üzerinden başvuru yapabilirler.
  • Bir katılımcı en fazla 3 fotoğrafla yarışmaya katılabilir.
  • Gönderilecek olan fotoğraflar en az 150 dpi çözünürlüğe sahip, yatay konumda ve tema ortada olmalıdır.
  • Gönderilen fotoğraflar grafikerler, tasarımcılar ve dernek yönetiminden oluşacak bir jüri ile takvime basımları için uygunlukları kontrol edilerek web sayfamız üzerinden çalışanlarımızın oylamasına sunulacaktır. En çok oy alan fotoğraflar arasında mükerrer şehirlerin teke düşürülmesi, farlı coğrafi bölgelerden fotoğrafların olması ve dereceye girecek ilk 12 fotoğrafın belirlenmesi için ikinci bir oylama yapılacaktır.
  • Yarışmaya katılan herkes ücret talep etmeksizin fotoğraflarının takvimde kullanılmasını kabul etmiş sayılır. Dereceye giren ilk 12 fotoğraf 2022 TÜİK masa takvimimizde basılacaktır. Kazananlardan bu hususa ilişkin ıslak imzalı taahhütname alınacaktır.

Yarışmamıza ve oylamamıza katılım sağlayan siz değerli çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Sorularınız için: [email protected]

Araç çubuğuna atla