“4 Mevsim Türkiye” Temalı Fotoğraf Yarışması

Kıymetli TÜİK Mensupları,

Derneğimiz tarafından TÜİK çalışanları arasında, kurumumuz masa takvimine basılmak üzere “4 Mevsim Türkiye” temalı fotoğraf yarışması tertip edilmiştir. Şehrin ve mevsimin simgelerini ve güzelliklerini yansıtan fotoğraflarınızla katım sağlayabilirsiniz.

Koşullar

  • Yarışmaya sadece TÜİK çalışanları katılabilir.
  • Katılımcılar kendi çekmiş oldukları fotoğrafları katılımcı ismi ve fotoğrafa ait  şehir ve mevsim bilgisi ile kayıt ederek (Örneğin: Ali_Bulut-Sonbahar_ Ankara.jpeg) en son 15 Aralık 2022 günü saat 17.00’a kadar aşağıda verilen link üzerinden başvuru yapabilirler.
  • Gönderilecek olan fotoğraflar en az 150 dpi çözünürlüğe sahip ve yatay konumda ve tema ortada olmalıdır.
  • Bir katılımcı farklı mevsimlerden olmak şartıyla en fazla 4 fotoğrafla yarışmaya katılabilir.
  • Gönderilen fotoğraflar grafikerler, tasarımcılar ve dernek yönetiminden oluşacak bir jüri ile takvime basımları için uygunlukları kontrol edilerek web sayfamız üzerinden çalışanlarımızın oylamasına sunulacaktır. Gerektiği takdirde en çok oy alan fotoğraflar arasında ilk 12 fotoğrafın belirlenmesi için ikinci bir oylama yapılacaktır.
  • Her mevsim kategorisinde en çok oy alan ilk 3 fotoğraf 2023 TÜİK masa takvimimizde basılacaktır. (Yarışmaya katılan herkes ücret talep etmeksizin fotoğraflarının takvimde kullanılmasını kabul etmiş sayılır)

Yarışmamıza ve oylamamıza katılım sağlayan siz değerli çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Sorularınız için: [email protected]